ТОП

Головка для зняття кульових опор TOPTUL (Citroën, Peugeot) JEBQ0505
- Готово до відправки
- Код: JEBQ0505
457 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Головка для зняття кульових опор TOPTUL (Citroën, Peugeot) JEBQ0505 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Головка для зняття кульових опор TOPTUL (Citroën, Peugeot) JEBQ0505. Приєднувальний квадрат 35 мм. Призначений для ослаблення та затягування кульового нарізного шарніра. 35-мм шестигранний привод із внутрішнім отвором 19 мм. Розташовані штирки вставляються в прорізи фланця кульового шарніра. Підходить для Citroën і Peugeot 405.Купити Головка для зняття кульових опор TOPTUL (Citroën, Peugeot) JEBQ0505 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 42.5 мм |
| Довжина: | 45 |
| Додаткові характеристики | Зовнішній діаметр: Ø 51мм Внутрішній діаметр: Ø 42.5мм Ширина штифа: 4.9мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Розмір | 45 мм |
- Ціна: 457 ₴


