ТОП

Головка для дизельних форсунок TOPTUL 1/2" 27 мм JDAQ1627
- Немає в наявності
- Код: JDAQ1627
423 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Головка для дизельних форсунок TOPTUL 1/2" 27 мм JDAQ1627 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Головка для дизельних форсунок TOPTUL 1/2" 27 мм JDAQ1627 призначена для зняття та встановлення форсунок моторів із комп'ютерним керуванням впорскування. Виготовлена з хромованої ванадієвої сталі, термічно оброблена, покрита оксидним чорнуванням для додаткового захисту від корозії. Дизайн головки зі спеціальним вирізом для дротів.Купити Головка для дизельних форсунок TOPTUL 1/2" 27 мм JDAQ1627 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 78 |
| Додаткові характеристики | Розмір: 27мм Приєднувальний квадрат: 1/2" Довжина: 78мм |
| Розмір | 78 мм |
| Тип біти | Дванадцятигранні |
| Тип двигуна | Дизельний |
- Ціна: 423 ₴

