ТОП

Степлер механічний 3-в-1 "ПРОФІ" 4-14 мм СТАНДАРТ SGP0414
- Послуга
- Код: SGP0414
268 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Степлер механічний 3-в-1 "ПРОФІ" 4-14 мм СТАНДАРТ SGP0414 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Степлер механічний універсальний "ПРОФІ" 3-в-1, використовується для скоб П, U, і Т типу. Максимально допустима товщина дроту скоби — 1,2 мм. Сумісний зі скобами заввишки 4-14 мм.Купити Степлер механічний 3-в-1 "ПРОФІ" 4-14 мм СТАНДАРТ SGP0414 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріпильний засіб | Скоби та цвяхи |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Прогумований держак | Да |
| Регулювання сили удару | Да |
| Тип | Важільний |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
- Ціна: 268 ₴

