ТОП

Степлер механічний 3-в-1 "ПРОФІ" 4-14 мм СТАНДАРТ SGP0414
- Услуга
- Код: SGP0414
268 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Степлер механічний 3-в-1 "ПРОФІ" 4-14 мм СТАНДАРТ SGP0414 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Степлер механічний універсальний "ПРОФІ" 3-в-1, використовується для скоб П, U, і Т типу. Максимально допустима товщина дроту скоби — 1,2 мм. Сумісний зі скобами заввишки 4-14 мм.Купити Степлер механічний 3-в-1 "ПРОФІ" 4-14 мм СТАНДАРТ SGP0414 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Максимальная длина скобы | 14 мм |
| Минимальная длина скобы | 4 мм |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Регулировка силы удара | Да |
| Тип | Рычажный |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
- Цена: 268 ₴

