ТОП

Заклепник професійний TOPTUL Pro-Series 2,4-5,0 JBAE2450
- Услуга
- Код: JBAE2450
3 228 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Заклепник професійний TOPTUL Pro-Series 2,4-5,0 JBAE2450 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Заклепник професійний Pro-Series 2,4 (3/32"), 3,2(1/8"), 4,0(5/32"), 5,0(3/16") TOPTUL JBAE2450. Конструкція для надійної фіксації заклепки та дає змогу працювати у вертикальному положенні. З міцною пружиною й довгим ходом заклепувального пристрою для легкого балансу руху на двох ручках і підвищення стабільності роботи. Конструкція 2-Jaws для міцності та довговічності. Матеріал: Високоміцний алюмінієвий корпус, сталева трубка з гумовою ручкою; Конструкція важеля зменшує фізичну силу для всіх розмірів заклепок; Довжина: 483 мм (19"); 4 змінні стандартні наконечники та ключ із запатентованою пластиковою пляшкою 4-IN-1 для вилучення заклепок. Діаметр заклепок Матеріал заклепок Алюміній Мідь Сталь Неіржавка сталь 2.4 мм (3/32") ● ● ● ● 3.0/3.2 мм (1/8") ● ● ● ● 4.0 мм (5/32") ● ● ● ● 4.8/5.0 мм (3/16") ● ● ● ●Купити Заклепник професійний TOPTUL Pro-Series 2,4-5,0 JBAE2450 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина инструмента | 483 мм |
| Размеры вытяжных заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 4.0 мм |
| Тип головы | Неповоротная |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные характеристики | Диаметр заклепок: 2.4 мм (3/32"), 3.2 мм (1/8"), 4.0 мм (5/32"), 4.8 мм (3/16") |
| Тип | Заклепочник |
- Цена: 3 228 ₴

