ТОП

Зубило слюсарне TOPTUL 26х200 HCAA2620
- Услуга
- Код: HCAA2620
383 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Зубило слюсарне TOPTUL 26х200 HCAA2620 швидко й безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - кликай і переходь, там зручно:)
Зубило слюсарне TOPTUL 26х200 HCAA2620Купити Зубило слюсарне TOPTUL 26х200 HCAA2620 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Записуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина инструмента | 200 мм |
| Размер | 26х200 |
| Тип | Зубило |
| Тип инструмента | зубило |
| Ширина ударной части | 26 мм |
- Цена: 383 ₴

