ТОП

Ключ ріжковий 50х55мм TOPTUL AAEJ5055
- Услуга
- Код: AAEJ5055
2 208 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Ключ ріжковий 50х55мм TOPTUL AAEJ5055 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ ріжковий 50х55мм TOPTUL AAEJ5055Купити Ключ ріжковий 50х55мм TOPTUL AAEJ5055 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина | 504 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Рожковый |
| Размер max | 55 мм |
| Размер min | 50 мм |
| Тип | Ключи |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Форма ключа | Прямой |
- Цена: 2 208 ₴

