ТОП

Піскоструминна камера TORIN TRG4092
- Услуга
- Код: TRG4092
7 449 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Піскоструминна камера TORIN TRG4092 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Піскоструминна камера TORIN TRG4092Купити Піскоструминна камера TORIN TRG4092 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TORIN |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 530 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ширина | 630 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Масса | 18 кг |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Расход воздуха | 320 литр/мин |
| Тип подачи абразива | Напорный |
- Цена: 7 449 ₴


