
Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 12х13мм AAAK1213
- Услуга
- Код: AAAK1213
105 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 12х13мм AAAK1213 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 12х13мм AAAK1213. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Коротка частина хвостовика дає змогу працювати в обмеженому просторі; Професійна якість для збільшеного терміну експлуатації та корозійної стійкості; Сатинова хромована обробка; Система вимірювання метрична.Купити Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 12х13мм AAAK1213 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 12 мм |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 141 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Накидной |
| Тип | Ключи |
| Форма ключа | Изогнутый |
- Цена: 105 ₴

