ТОП

Безконтактний індикатор напруги (двохдіапазонний) PROTESTER PM8909
- Послуга
- Код: PM8909
433 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Безконтактний індикатор напруги (двохдіапазонний) PROTESTER PM8909 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Безконтактний тестер напруги (двохдіапазонний) зі світловою і звуковою індикацією PM8909 Детектор напруги PROTESTER PM8909 допомагає знайти напругу змінного струму в розетках, подовжувачах, вимикачах, розподільних коробках і кабелях безконтактним способом у двох діапазонах 12-1000 В і 48-1000 В. Мініатюрний і простий у користуванні прилад, що сигналізує про наявність напруги, залежно від рівня сигналу, яскравим світлом. Має функцію автоматичного вимкнення та вимикається після 3 хвилин бездіяльності. Обладнаний спеціальною кліпсою, що дає змогу кріпити детектор напруги на кишеню та має вбудований ліхтарик, завдяки чому може бути застосований для роботи в погано освітлених приміщеннях. Прилад виготовлений з ударостійкого пластику та розрахований на тривалу експлуатацію. Особливості PM8909: Вбудований ліхтарик Діапазон вимірювань: 12-1000В / 48-1000В Індикатор низької напруги батарей Звукова та світлова індикація Автоматичне вимкнення живлення Відповідність стандартам безпеки: CE CAT.III 1000V, CAT.IV 1000V. Характеристики: Тип: Мультиметри Діапазон напруги АС: 12-1000В Частота: 50 Гц NCV чутливість: автоматичне визначення рівня сигналу (високий, низький, середній) Тип сповіщення: Звук і світловий сигнал Тип живлення: 2х1.5 В (тип ААА) Розмір: 156x20x20 мм Вага: 0.04 кгКупити Безконтактний індикатор напруги (двохдіапазонний) PROTESTER PM8909 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.04 кг |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Напруга | 3 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
- Ціна: 433 ₴

