ТОП

Тестер чергування фаз PROTESTER PM5900
- Послуга
- Код: PM5900
1 529 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Тестер чергування фаз PROTESTER PM5900 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Тестер чергування фаз PM5900 PM5900 — тестер чергування фаз із функцією визначення напрямку обертання, виробництва компанії PROTESTER. Особливості PM5900: Визначення напрямку обертання й чергування фаз Безконтактне визначення напрямку обертання Відповідність стандартам безпеки: IEC61010-1, CAT.III 600V. Характеристики: Максимальна напруга: 400 В Номінальна напруга визначення напрямку обертання: 1 В до 400 В Номінальна напруга визначення фази: 120 В до 400 В Струм тестування: не більш ніж 3,5 мА/ фаза Діапазон частот: 2 Гц до 400 Гц Клас захисту: IP40 Тип живлення: ААА Розміри: 125x66x30 мм Вага: 0.09 кг Комплектація: Тестер 1 шт. Комплект вимірювальних дротів 1 шт. Батарейки 1,5 В, тип ААА 3 шт. Кейс (м'який) 1 шт. Інструкція з експлуатації 1 шт.Купити Тестер чергування фаз PROTESTER PM5900 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.09 кг |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 4.5 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Функції | Перевірка чергування фаз |
- Ціна: 1 529 ₴





