ТОП

Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606
- Послуга
- Код: ABAF0606
371 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606 Особливості: Хром-ванадієва сталь; Двостороння конструкція реверсивного передавання для швидкого та легкого кріплення та розпушування; 72 зубчастий механізм із храповим механізмом із кроком 5°; Високий крутний момент і довговічність; Відповідно до DIN ISO 691, DIN ISO 1711-1, ASME B107.100; Система вимірювання метрична.Купити Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 6 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комбінований |
| Розмір | 6 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 371 ₴

