ТОП

Ключ свічковий з магнітом Т-подібний TOPTUL 16 мм L 450 мм CTHB1645
- Послуга
- Код: CTHB1645
617 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ свічковий з магнітом Т-подібний TOPTUL 16 мм L 450 мм CTHB1645 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ свічковий з магнітом Т-подібний TOPTUL 16 мм L 450 мм CTHB1645 виготовлений із високоякісної хромо-ванадієвої сталі. Зручна Т-подібна ручка, шарнірне з'єднання, магнітний фіксатор, можливість використовувати спільно з тріскачкою або воротком, з приєднувальним квадратом 3/8, робить роботу зручною, в обмеженому просторі моторного відсіку. Ідеально підходить для роботи в обмеженому просторі.Купити Ключ свічковий з магнітом Т-подібний TOPTUL 16 мм L 450 мм CTHB1645 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Тип ключа | односторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічковий |
| Розмір | 16" |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
- Ціна: 617 ₴



