ТОП

Заклепник-гармошка TOPTUL 3,2-6,4 JBAH3064
- Послуга
- Код: JBAH3064
4 543 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Заклепник-гармошка TOPTUL 3,2-6,4 JBAH3064 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Заклепник гармошка ножичного типу 3,2(1/8"), 4,0(5/32"), 5,0(3/16"), 6,4(1/4") TOPTUL JBAH3064. Конструкція розтяжки використовувана у важкодоступних місцях. Прецизійна лита алюмінієва головка та ручка з решіткою з надміцної вуглецевої сталі. Конструкція 2-Jaws для міцності та довговічності. 5 змінних стандартних наконечників і ключ. Розширена довжина: від 310 до 810 мм. Діаметр заклепок Матеріал заклепок Алюміній Мідь Сталь Неіржавка сталь 3.0/3.2 мм (1/8") ● ● ● ● 4.0 мм (5/32") ● ● ● ● 4.8/5.0 мм (3/16") ● ● ● ● 6.0 мм ● 6.4 мм (1/4") ●Купити Заклепник-гармошка TOPTUL 3,2-6,4 JBAH3064 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 310 мм |
| Розміри витяжних заклепок | 3.2 мм, 4.8 мм, 6.4 мм, 4.0 мм |
| Тип голови | Неповоротна |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Діаметр заклепок: 3.2 мм (1/8"), 4.0 мм (5/32"), 4.8 мм (3/16"), 6.4 мм (1/4") |
| Тип | Заклепник |
- Ціна: 4 543 ₴

