ТОП

Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 8х9 мм AAAK0809
- Послуга
- Код: AAAK0809
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 8х9 мм AAAK0809 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 8х9 мм AAAK0809. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Коротка частина хвостовика дає змогу працювати в обмеженому просторі; Професійна якість для збільшеного терміну експлуатації та корозійної стійкості; Сатинова хромована обробка; Система вимірювання метрична.Купити Ключ накидний короткий TOPTUL (кут 45°) 8х9 мм AAAK0809 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 9 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
- Ціна: 84 ₴

