ТОП

Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 10x13 мм AEAH1013
- Послуга
- Код: AEAH1013
856 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 10x13 мм AEAH1013 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ тріскачковий силовий із подвійною головкою 10x13мм TOPTUL AEAH1013. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Двостороння конструкція з реверсивним передаванням; 32 зубці; метрична;Купити Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 10x13 мм AEAH1013 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 240 мм |
| Тип ключа | накидний із тріскачкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тріскачковий |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 856 ₴

