
Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401
- Послуга
- Код: AEAL2401
2 880 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401Купити Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 700 мм |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Балонний |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | X-подібний |
- Ціна: 2 880 ₴

