
Ключ накидний тріскачковий із шарніром TOPTUL 10х11мм AOAE1011
- Немає в наявності
- Код: AOAE1011
797 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ накидний тріскачковий із шарніром TOPTUL 10х11мм AOAE1011 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ накидний тріскачковий із шарніром TOPTUL 10х11мм AOAE1011. Основні характеристики ключа накидного з тріскачкою та шарніром 10х11мм: Ці ключі виготовлені з хромо-ванадієвої сталі; 72 зуби храпового механізму (з кроком 5°); Поворотна гнучка головка з храповим кільцем переміщається на 180°; Компактні розміри головок дають змогу працювати у важкодоступних місцях, де інші ключі не пройдуть або погана видимість; Метричиські розміри ключів; Оброблений за особливою технологією, яка надає матовості ключу.Купити Ключ накидний тріскачковий із шарніром TOPTUL 10х11мм AOAE1011 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 11 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Тип ключа | накидний із тріскачкою |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 797 ₴

