ТОП

Ключ гайковий накидний TOPTUL (кут 75°) 30х32 мм AAEI3032
- Послуга
- Код: AAEI3032
622 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Ключ гайковий накидний TOPTUL (кут 75°) 30х32 мм AAEI3032 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ гайковий накидний TOPTUL (кут 75°) 30х32 мм AAEI3032. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Вигнут на 75° для зручної роботи в заглибленнях; Високий крутний момент в 1,6 раза, порівнюючи зі стандартом ANSI та DIN; Сатинова хромована обробка; Система вимірювання метрична.Купити Ключ гайковий накидний TOPTUL (кут 75°) 30х32 мм AAEI3032 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 30 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
- Ціна: 622 ₴

