
Автоматичний десульфатальний зарядний пристрій 12 В БОТ-12 Master Watt
- В наявності
- Код: БОТ-12
2 570 ₴
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
Зарядний пристрій БОТ-12 призначений для заряду всіх типів 12-вольтових свинцево-кислотних акумуляторних батарей (АКБ),:
- Стартерних (з рідким електролітом), у тому числі кальцієвих,
- AGM,
- Гелевих (GEL),
а також для відновлення (десульфатації) АКБ із рідким електролітом, у тому числі кальцієвих.
Усі режими роботи керуються мікроконтролером та автоматично адаптуються до кожної конкретної АКБ. Кожен режим включає самодіагностику пристрою, програми розпізнавання короткозамкнених банок та перегріву АКБ, визначення неправильного підключення.
"БОТ-12" має невеликі габарити, вагу та ціну, при цьому відповідаючи потребам власників 12-вольтових свинцево-кислотних акумуляторів практично всіх типів та ємностей. Завдяки цим якостям даний прилад вигідно відрізняється від вітчизняних і зарубіжних аналогів.
|
Основні технічні характеристики
|
|
| Напруги живлення, | 160 - 245 |
| Частота напруги живлення, Гц | 50 - 60 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 190 |
| Максимальний струм заряду, А | 12.5 |
| Ємність АКБ, А*ч | 7 - 200 |
| Максимальна напруга заряду, В: | |
| - Режим «літо/GEL» | 14.4 |
| - Режим "зима/AGM" | 14.9 |
| - Режим "десульфатація стартер" | 16.2 |
| Види захисту: |
|
| Робоча температура навколишнього середовища, °С | -20...+35 |
| Габарити Д*Ш*В, мм | 190*95*65 |
| Вага, г | 500 |
Комплектація: зарядний пристрій з кабелем живлення та кабелями підключення АКБ, інструкція.
Якщо Ви хочете купити зарядний пристрій гелевих акумуляторів, зарядний пристрій AGM акумуляторів або зарядний пристрій автомобільних акумуляторів , то "БОТ-12" - найкращий вибір, він містить всі три пристрої в одному. "БОТ-12" дуже простий в експлуатації - потрібно вибрати лише тип акумулятора та його ємність, про решту "БОТ" подбає сам.
Крім основних режимів заряду, "БОТ-12" реалізований алгоритм для роботи в буферному режимі (наприклад - у складі ДБЖ), при якому зарядний пристрій цілодобово стежить за станом акумулятора і при виявленні зниження напруги нижче порогового рівня виробляє заряд акумулятора. Цей режим вмикається автоматично після закінчення основних режимів, також його можна викликати одразу після увімкнення "БОТа", минаючи основні режими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 2 570 ₴

