ТОП

Степлер механічний 4-8 мм СТАНДАРТ SGL0408
- Услуга
- Код: SGL0408
153 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Степлер механічний 4-8 мм СТАНДАРТ SGL0408 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Степлер механічний з погумованою ручкою, використовується для скоб заввишки 4-8 мм. Товщина скоби 0,7 мм. Виробник: СТАНДАРТ. Артикул: SGL0408.Купити Степлер механічний 4-8 мм СТАНДАРТ SGL0408 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Крепежное средство | Скобы |
| Максимальная длина скобы | 8 мм |
| Минимальная длина скобы | 4 мм |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип | Рычажный |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
- Цена: 153 ₴

