ТОП

Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606
- Услуга
- Код: ABAF0606
371 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606 Особливості: Хром-ванадієва сталь; Двостороння конструкція реверсивного передавання для швидкого та легкого кріплення та розпушування; 72 зубчастий механізм із храповим механізмом із кроком 5°; Високий крутний момент і довговічність; Відповідно до DIN ISO 691, DIN ISO 1711-1, ASME B107.100; Система вимірювання метрична.Купити Ключ комбінований тріскачковий з реверсом TOPTUL 6 мм ABAF0606 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Размер max | 6 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Комбинированный |
| Размер | 6 |
| Тип | Ключи |
| Форма ключа | Прямой |
- Цена: 371 ₴

