ТОП

Заклепник-гармошка TOPTUL 3,2-6,4 JBAH3064
- Услуга
- Код: JBAH3064
4 543 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Заклепник-гармошка TOPTUL 3,2-6,4 JBAH3064 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Заклепник гармошка ножичного типу 3,2(1/8"), 4,0(5/32"), 5,0(3/16"), 6,4(1/4") TOPTUL JBAH3064. Конструкція розтяжки використовувана у важкодоступних місцях. Прецизійна лита алюмінієва головка та ручка з решіткою з надміцної вуглецевої сталі. Конструкція 2-Jaws для міцності та довговічності. 5 змінних стандартних наконечників і ключ. Розширена довжина: від 310 до 810 мм. Діаметр заклепок Матеріал заклепок Алюміній Мідь Сталь Неіржавка сталь 3.0/3.2 мм (1/8") ● ● ● ● 4.0 мм (5/32") ● ● ● ● 4.8/5.0 мм (3/16") ● ● ● ● 6.0 мм ● 6.4 мм (1/4") ●Купити Заклепник-гармошка TOPTUL 3,2-6,4 JBAH3064 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина инструмента | 310 мм |
| Размеры вытяжных заклепок | 3.2 мм, 4.8 мм, 6.4 мм, 4.0 мм |
| Тип головы | Неповоротная |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные характеристики | Диаметр заклепок: 3.2 мм (1/8"), 4.0 мм (5/32"), 4.8 мм (3/16"), 6.4 мм (1/4") |
| Тип | Заклепочник |
- Цена: 4 543 ₴

