ТОП

Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 10x13 мм AEAH1013
- Услуга
- Код: AEAH1013
856 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 10x13 мм AEAH1013 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ тріскачковий силовий із подвійною головкою 10x13мм TOPTUL AEAH1013. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Двостороння конструкція з реверсивним передаванням; 32 зубці; метрична;Купити Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 10x13 мм AEAH1013 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина инструмента | 240 мм |
| Тип ключа | накидной с трещоткой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Трещеточный |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Тип | Ключи |
| Форма ключа | Прямой |
- Цена: 856 ₴

