
Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401
- Услуга
- Код: AEAL2401
2 880 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401Купити Ключ балконний хрещатий TOPTUL 24,27,32,3/4" L700 AEAL2401 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина инструмента | 700 мм |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 24 мм |
| Тип ключа | крестообразный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Баллонный |
| Количество предметов | 1 |
| Тип | Ключи |
| Форма ключа | X-образный |
- Цена: 2 880 ₴

