ТОП

Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 13x17 мм AEAH1317
- Услуга
- Код: AEAH1317
938 ₴
+380 (66) 247-73-07
Дмитро TOPTUL
- +380 (97) 975-04-81TOPTULS
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 13x17 мм AEAH1317 швидко і безпечно можна на сторінці нашого сайту TOPTULS.COM.UA - клікай і переходь, там зручно:)
Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою 13x17мм TOPTUL AEAH1317. Особливості: Хром-ванадієва сталь; Двостороння конструкція з реверсивним передаванням; 32 зубці; метрична;Купити Ключ тріскачковий силовий з подвійною головкою TOPTUL 13x17 мм AEAH1317 за найкращою ціною з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині інструмента для автомобіля TOPTULS.COM.UA.
Підписуйся і стеж за нами в INSTAGRAM :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина инструмента | 280 мм |
| Тип ключа | накидной с трещоткой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Трещеточный |
| Размер max | 17 мм |
| Размер min | 13 мм |
| Тип | Ключи |
| Форма ключа | Прямой |
- Цена: 938 ₴

